Inspiracje

Prezent na nowe mieszkanie

Kiedy ktoś kupuje mieszkanie, albo po prostu przenosi się do innego, zazwyczaj zaprasza gości, żeby zobaczyli jak się urządził. Nie wypada wówczas przyjść w odwiedziny z pustymi rękami – bez żadnego podarunku dla zapraszającego. Goście albo przynoszą ze sobą alkohol, żeby wznieść toast za nowy rozdział życia i piękny dom, albo też wybierają jakiś element do domu – ozdobę czy rzecz, która będzie mogła zostać w nim ustawiona, żeby podnieść atrakcyjność wnętrza czy po prostu do czegoś się przydać. Niektórzy zastanawiają się czy to rozsądne kupować do czyjegoś mieszkania jakiś produkt – choćby najładniejszy – gdy nie wiemy jeszcze w jakim stylu wszystko zostało urządzone. Czy będzie pasować? Czy będzie stanowiło zbędny kłopot, który wyląduje w szafie/w piwnicy/w pudle? Oczywiście, nie każda ozdoba będzie wszędzie pasować, ale można przecież kupić takie, które sprawdzą się zawsze! Co na przykład?

Wycieraczki wejściowe

Wycieraczki zawsze znajdują się przed wejściem, a powstają w coraz wymyślniejszych formach. Jeśli chcemy więc kupić coś pożytecznego, a jednocześnie ładnego, można zainwestować właśnie w taki produkt – z pewnością się przyda! Oczywiście, wybierając coś takiego nie wypada raczej inwestować w zwykłą wycieraczkę za kilka złotych, lecz w coś bardziej efektownego – na przykład intrygującą wycieraczkę w kształcie okularów (każdy but wycierany na innej szybce), albo wycieraczkę informującą, że w środku mieszka zły pies, z jej urwanym kawałkiem (jak gdyby odgryzionym przez niego). Ta druga nie tylko świetnie się prezentuje, ale i doskonale zabezpieczy przed nieproszonymi gośćmi. A obdarowani na pewno nieźle się uśmieją, gdy ją dostaną!

Podpórki do książek

Biały
Czarny orzech
Espresso
Grafit
Jasne drewno
Metaliczny
Miętowy
Szary ciemny

Wieszak Ścienny Flip 5

129,00 189,00 
Biały
Czarny
Espresso
Szary jasny

Wieszak Ścienny Sticks

129,00 

Doskonałym prezentem są również podpórki do książek – które ustawia się na półkach, żeby tomy się nie przewracały. Takie podpórki również mogą być bardzo zmyślne, uatrakcyjniając przestrzeń w salonie, gabinecie czy w sypialni. Mogą na przykład przedstawiać małe ludziki, które podtrzymują opasłe książki, napierające na nie z ogromną siłą, albo mężczyznę niedbale opartego o książki i czytającego gazetę. Mogą również być jeszcze ciekawsze – na przykład imitować przebicie zebranych powieści strzałą, albo być utworzone w formie słów czy liter, co przecież idealnie pasuje do książek. Takie podpórki z pewnością będą wzbudzały zainteresowanie osób, które przyjdą w odwiedziny – to zatem świetny prezent, który w dodatku jest uniwersalny i spodoba się każdemu. Obojętne czy wnętrza są nowoczesne, czy może bardziej tradycyjne – podpórki do książek dopasują się wszędzie.

 

Dekoracje ścienne

Biały
Czarny orzech
Espresso
Grafit
Jasne drewno
Metaliczny
Miętowy
Szary ciemny

Wieszak Ścienny Flip 5

129,00 189,00 
Biały
Czarny
Espresso
Szary jasny

Wieszak Ścienny Sticks

129,00 
Doskonałym prezentem będą też dekoracje ścienne, które – w zależności od potrzeb i możliwości – obdarowani będą mogli umieścić w dowolnym miejscu. Mogą to być zestawy półek, ozdoby w postaci motyli, albo na przykład metalowa mapa ścienna, na której będzie sobie można odznaczać odwiedzone miejsca. Prezent może być bardziej dekoracyjny lub bardziej praktyczny – można bowiem zainwestować w podarunek w postaci na przykład drewnianego wieszaka, albo półki z lustrem do przedpokoju. To raczej drobne prezenty, które jednak z pewnością zostaną wykorzystane, ponieważ takich drobiazgów nigdy dosyć. Nie są przy tym przesadnie drogie, więc to prezent na każdą kieszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.